Beschikbare skip links


Agentschap Binnenlands Bestuur

Stafdienst-Afdelingshoofd

Carolina Stevens
Afdelingshoofd
carolina.stevens@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 52

Secretariaat afdelingshoofd

Peter Verpoorte
Hoofdmedewerker
peter.verpoorte@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 50
F 03 224 97 98

Adviseur organisatie en werking

Kristine Van de Peer
Adviseur organisatie en werking
kristine.vandepeer@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 93

Team regelgeving en werking - overheidsopdrachten en patrimonium

An Van Herck
Adjunct van de directeur
an.vanherck@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 94

Sofie Andriesen
Adjunct van de directeur
sofie.andriesen@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 91

Sofie De Keersmaeker
Adjunct van de directeur
sofie.dekeersmaeker@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 95

Walter Frans
Medewerker
walter.frans@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 90

Lieve Gyssens
Adjunct van de directeur
lieve.gyssens@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 92

Hugo Kempen
Medewerker
hugo.kempen@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 86

Viviane Segers
Medewerker
viviane.segers@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 84

Winnie Verbraeken
winnie.verbraeken@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 88

Herman Verluyten
herman.verluyten@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 83

Inburgeringsambtenaar

Sarah Metdepenninghen
Adjunct van de directeur
sarah.metdepenninghen@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 89

Adviseur financiën en personeel

Koen Van Lierde
Adviseur financiën en personeel
koen.vanlierde@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 62

Team Financiën gemeenten en politiezones

Leo Brouns
Adjunct van de directeur
leo.brouns@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 65

Cel budgetten en rekeningen

Eric Van de Moer
Adjunct van de directeur
eric.vandemoer@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 71

Vera Bollen
Hoofdassistent
vera.bollen@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 69

Luc De Vos
Adjunct van de directeur
luc.devos@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 72

Wilfried Nicolaes
Adjunct van de directeur
wilfried.nicolaes@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 66

Sofie Terreur
Deskundige
sofie.terreur@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 70

Bea Van Leeuwen
Hoofdassistent
bea.vanleeuwen@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 77

Cel Fiscaliteit

Eddie Kassirer
Adjunct van de directeur
eddie.kassirer@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 75

Eddy De Backer
Medewerker
eddy.debacker@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 76 

Team financiën OCMW's en erediensten

Jan Pauwels
Adjunct van de directeur
jan.pauwels@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 64

Geert Verbist
Adjunct van de directeur
geert.verbist@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 63

Els Broeckx
Medewerker
els.broeckx@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 79 

Paul Govaerts
Hoofdmedewerker
paul.govaerts@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 80

Hannelore Koch
Adjunct van de directeur
hannelore.koch@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 47

André Van Beek
Deskundige
andre.vanbeek@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 68

Team personeel lokale besturen

Jan Verhulst
Adjunct van de directeur
jan.verhulst@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 40 

Hans Buysse
Adjunct van de directeur
hans.buysse@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 41

Guy Geudens
Hoofdmedewerker
guy.geudens@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 45

Frieda Horrevorst
Hoofdassistent
frieda.horrevorst@admin.provant.be
T 03 224 97 43

Antoine Huylebroek
Adjunct van de directeur
antoine.huylebroek@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 44

Vincent Merckx
Medewerker
vincent.merckx@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 46

Nele Waterschoot
Adjunct van de directeur
nele.waterschoot@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 82

Team Afdelingssecretariaat

Simone Delvaux
Adjunct van de directeur
simone.delvaux@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 54

Nicole Alpaerts
Hoofdmedewerker
nicole.alpaerts@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 57

Penny De Beleyr
Adjunct van de directeur
penny.debeleyr@bz.vlaanderen.be
T  03 224 97 53

Liliane Hollander
Assistent
liliane.hollander@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 78

Anne-Marie Jans
Assistent
anne-marie.jans@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 58

Monique Van Daele
Medewerker
monique.vandaele@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 59

Maria Van den Broeck
Hoofdassistent
maria.vandenbroeck@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 61

Eddy Verstraeten
Hoofdmedewerker
eddy.verstraeten@bz.vlaanderen.be
T 03 224 97 55

Bestuurszaken- Departement Bestuurszaken Afdeling Management Ondersteunende Diensten (M.O.D.)

Sandra Kegeleers
Medewerker
sandra.kegeleers@bz.vlaanderen.be
T 03 224 99 01

Diana Verbraeken
Medewerker
diana.verbraeken@bz.vlaanderen.be
T 03 224 99 00